Відгуки


Про якість навчання на курсах професійної підготовки з питань нагляду та управління безпекою польотів в системі ОрПР в навчально-сертіфікаціонному центрі «Украерорух»


В період з травня по жовтень 2016 року в Навчально-сертифікаційному центрі Украероруху була проведена професійна підготовка фахівців РГП «Казаеронавігація», в складі трьох груп, тривалістю кожного курсу 2 тижні і загальною кількістю 21 чоловік, з питань нагляду та управління безпекою польотів в системі ОрПР.

Після завершення курсів було проведено анкетування фахівців які проходили навчання, а також проведена усна співбесіда для оцінки якості та організації даних курсів.

Високий рівень якості та організації курсів, рівень викладацького складу, відмінна матеріально-технічна база, створення комфортної атмосфери, що сприяє процесу навчання, а також організація дозвілля для слухачів – були оцінені, як один з прикладів «best-practice» – найкращого досвіду з професійної підготовки.

Представлений курс допоміг отримати повне уявлення про структуру міжнародної нормативно-правової бази з нагляду і управління безпекою польотів, основи системи управління безпекою польотів та принципах її функціонування, а також розуміння внутрішніх процесів по даному напрямку, в рамках аеронавігаційної організації, для їх реалізації в повсякденній професійній діяльності .

Особливі слова подяки на адресу викладацького складу, який має високий рівень кваліфікації, великий практичний досвід і вміння легко і грамотно висвітлити важливі теми, підкріплюючи будь-яке твердження посиланням на нормативно-правові акти, практичними прикладами, а також бажанням поділитися існуючим досвідом.

Висловлюємо велику подяку керівництву ДП «Украерорух» і безпосередньо Навчально-сертифікаційному центру «Украерорух» за високий рівень організації та проведення даних курсів, а також сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в питаннях підготовки персоналу РГП «Казаеронавігація»

 

Перший заступник генерального директора

РГП «Казаеронавігація» Ф. Богдашкін

%d0%ba%d0%b0%d0%b7-1