Корисна інформація

Харчування


Персонал буфету пропонує різноманітний асортимент смачних страв та напоїв, від традиційного сніданку і запашної кави до комплексного обіду.

Графік роботи: з 8.30 до 17.00.
Вихідні дні – субота та неділя

Медична допомога


Медико-санітарна частина Украероруху, що розташована поблизу будівлі НСЦ, надає загальну та екстрену медичну допомогу усім слухачам НСЦ.

Графік роботи: з 9.00 до 16.00.
Вихідні дні – субота та неділя
Телефон реєстратури: 16-073; (044) 351-60-73.

medsanchast

Паркування


На території, прилеглій до будівлі НСЦ, для слухачів НСЦ і персоналу Украероруху є безкоштовна паркувальна зона, розрахована на 38 авто.

parkovka

Дозвілля


У НСЦ є можливість ознайомитися з актуальною інформацією стосовно культурно-розважальних заходів, які проводяться за межами центру, таких як: екскурсії, виставки, прем’єри, вистави, спортивні події та інше. Це дає прекрасну можливість слухачам спілкуватися в неформальній обстановці та дізнаватися більше про історію України, її культуру, національну кухню, архітектуру, мистецтво тощо. На території НСЦ є більярдна та спортивний майданчик. В бібліотеці НСЦ ви можете отримати інформацію,  де можна відпочити на вихідні  в Києві та Борисполі. Персонал бібліотеки запропонує вам цікаві безкоштовні  та платні заходи: відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв, виставкових залів, храмів, планетарію, концертів, спортивних заходів.

bulyard